Reklama zewnętrzna...

logo reklama zewnętrzna anc

Informacje podstawowe...

Siedziba Twojej firmy jest doskonałym nośnikiem reklamy zewnętrznej. Oferujemy efektowne kasetony, litery przestrzenne, tablice i banery – dzięki nim Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji i będzie widoczna 24 godziny na dobę.

Jak drukujemy...

Dysponując bogatym zapleczem technicznym jesteśmy w stanie wykonać wiele wersji reklam zewnętrznych.

laser w anc zaplecze techniczne anc drukarnia olszyna
kimla frezarka komputerowa anc olszyna ostrzeszów
wycinanie płyt ze styroduru, tworzenie napisów 3d anc olszyna

To wykonywaliśmy...

Litery 3d...

Prost, szybka i skuteczna forma reklamy na budynku. Ten wariant cieszy się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na niską cenę. Oferujemy dowolne grubości napisu przestrzennego, kolor końcowy jest również dowolny. Istnieje możliwość wykonania lica (przodu napisu, kształtu) z tworzyw ozdobnych takich jak plexa czy laminat.

Tablice...

Drukujemy i wyklejamy standardowe oraz nietypowe tablice reklamowe z materiałów tj. PCV, blacha, dibond, plexa w zależności od przeznaczenia, rozmiaru i budżetu klienta. Możemy również urozmaicić je dodatkowymi literami 3D lub elementami frezowanymi w różnych kształtach.

Kasetony i Litery Świetlne...

Projektujemy i wykonujemy kasetony w dowolny rozmiarze i kolorze. Podświetlana reklama przyciąga uwagę klientów także w nocy oraz dodaje prestiżu siedzibie firmy.

Wyklejanie...

Wyklejamy witryny sklepowe, drzwi, okna, pojazdy oraz inne nietypowe powierzchnie. Wykorzystujemy do tego folie OWV – one way vision, czyli tzw. dziurkowaną, standardową zadrukowaną dowolnie folię, folię mrożoną (półprzejrzystą) oraz zadrukowaną częściowo przezroczystą. Wyklejamy również elementy wycięte w dowolnym kształcie.

Folia mrożona...

Folia mrożona daje efekt półprzezroczystości. Często wykorzystuje się ją w przychodniach i gabinetach. Istnieje możliwość drukowania na takiej foli w pełnej palecie kolorów oraz wycinania jej w dowolnym kształcie i wzorze.

logo anc starelogo anc

Kontakt…

ANC Anna Chowańska
Olszyna
ul. Południowa 53
63-500 Ostrzeszów

Czynne :
Pon. – Pt. 8.00-16.00
NIP 514-020-37-11

  • tel. 62 594 04 85

  • biuro@anc.com.pl

  • fb.com/DrukarniaANC/