Obróbka materiałów...

logo ikona obróbka materiałów w anc olszyna ostrzeszów

Informacje podstawowe...

Bogaty park maszynowy pozwala nam na tworzenie nietypowych produktów dopasowanych do potrzeb i wymagań klienta. Począwszy od cięcia, przez frezowanie, gięcie i w końcu grawer oraz druk jesteśmy w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju obudowy, osłony, standy, ekspozytory, opakowania według indywidualnych wytycznych klienta. Wykonujemy również różnego rodzaju prototypy przed wdrożeniem produkcji seryjnej. Nasze produkty wykorzystywane są zarówno w reklamie jak i w przemyśle.

Na czym pracujemy...

Urządzenia, które wykorzystujemy do produkcji wszelkiego rodzaju stojaków, standów, ekspozytorów, opakowań, osłon, szablonów itp. to ploter frezujący, ploter laserowy, giętarka, ploter UV. Powyższa konfiguracja urządzeń daje bardzo szerokie możliwości obróbki między innymi takich tworzyw jak: pleksi, ABS, dibond, sklejka, drewno, PCV, hips, tektura oraz wiele innych.

laser w anc zaplecze techniczne anc drukarnia olszyna
kimla frezarka komputerowa anc olszyna ostrzeszów
wycinanie płyt ze styroduru, tworzenie napisów 3d anc olszyna

Co tworzymy...

Obudowy na tablet z plexi...

Wykonujemy różnego rodzaju zabudowy do tabletów czy smartphon’ów. Wykonane są z trwałej pleksi, która może być dodatkowo zadrukowana. Zabudowa tabletu zabezpiecza znajdujące się w nim elementy przed uszkodzeniem oraz kradzieżą – całość jest skręcona w taki sposób, aby jej otwarcie nie było łatwe i szybkie.

Osłony z plexi...

Gruba przezroczysta pleksi doskonale nadaje się do ochrony różnego rodzaju paneli sterujących. Możemy ją dowolnie formować, tworząc osłony i obudowy.

Obudowy z ABS...

Wykonujemy obudowy i osłony z tworzywa ABS. Etapy tworzenia tego typu produktów to: wycinanie, gięcie i drukowanie ABS.

Logo plate...

Aby osiągnąć ciekawy efekt wizualny i podkreślić jakość reklamowanych produktów łączymy materiały o różnych grubościach i właściwościach uzyskując logo 3D.

Szyby z poliwęglanu...

Poliwęglan jest doskonałym zamiennikiem szkła. Formujemy i drukujemy różnego rodzaju szyby, osłony i obudowy z poliwęglanu

Grawer Aluminium...

Oferujemy trwały i precyzyjny grawer w aluminium, znajdujący zastosowanie zarówno w reklamie jak i w przemyśle. Grawerujemy m.in. tabliczki znamionowe.

Grawer na drewnie...

Laserowe cięcie i grawerowanie drewna daje ogromne możliwości w tworzeniu i personalizacji takich produktów jak: drewniane tabliczki okazjonalne, drewniane stojaki i ekspozytory, drewniane szyldy oraz wiele innych.

Standy z PCV...

Wykonujemy standy z tworzywa PCV w dowolnym kształcie i rozmiarze oraz z dowolnym nadrukiem. Produkujemy między innymi monidła reklamowe, postacie i fotościanki z PCV.

Stojaki reklamowe i ekspozytory...

Oferujemy ekspozytory POS z pleksi, zadrukowanej sklejki, tektury dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Produkujemy: stojaki na okulary, półki i ekspozytory na produkty spożywcze oraz przemysłowe. Wykonujemy również prototypy ekspozytorów przed wdrożeniem ich do produkcji oraz nietypowe realizacje jak np. ekspozytor na soczewki.

Infokiosk...

Jednym z naszych produktów jest punkt informacyjny – infobox oparty na dużym ekranie dotykowym. Ekran umieszczony jest w szczelnej i trudno dostępnej obudowie. Wykonany przez nas infokiosk wygląda atrakcyjnie, a jednocześnie jest solidny i wytrzymały.

Opakowania kartonowe...

Wykonujemy opakowania kartonowe w niskich nakładach bez konieczności tworzenia wykrojnika. Istnieje również możliwość personalizacji opakowań kartonowych oraz pełnokolorowego nadruku. Tworzymy również prototypy wykorzystywane do produkcji opakowań w większych nakładach.

Szablony do malowania...

Wycinamy szablony do różnych zastosowań, m.in. do malowania skrzyń transportowych, do wykonywania ozdób lub znakowania przedmiotów. Szablony najczęściej wykonane są z tworzywa ABS i nadają się do wielokrotnego użytku. Istnieje jednak możliwość wykonywania szablonów z dowolnego tworzywa o dowolnej grubości.

logo anc starelogo anc

Kontakt…

ANC Anna Chowańska
Olszyna
ul. Południowa 53
63-500 Ostrzeszów

Czynne :
Pon. – Pt. 8.00-16.00
NIP 514-020-37-11

  • tel. 62 594 04 85

  • biuro@anc.com.pl

  • fb.com/DrukarniaANC/