Project Description

Neony...

Nie tylko druk...

Choć w nazwie mamy drukarnię, to nie świadczymy tylko standardowych usług poligraficznych. Za cel postawiliśmy sobie przede wszystkim dostarczanie naszym klientom wszystkich materiałów, potrzebnych im do prowadzenia biznesu. Projektujemy i wykonujemy również różnego rodzaju reklamy zewnętrzne – szyldy, kasetony, a nawet neony, które ostatnio miały okazję rozświetlić dwa wrocławskie festiwale: One Love i Hip Hop.

Tworzymy neony na zamówienie. Pierwszym krokiem do ich powstania jest przełożenie pomysłu klienta na projekt, bo to od niego właśnie rozpoczyna się cały proces. Opcji do wyboru jest naprawdę wiele, zarówno pod względem kształtów, jak i kolorów. Może to być logo, neonowe napisy albo po prostu dowolny kształt.

Produkcja...

Jak powstają takie neony? My wykonujemy neony LED, które znajdują naprawdę szerokie zastosowanie w branży reklamowej, ponieważ po pierwsze zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne, szklane, a po drugie są znane ze swojej długiej żywotności. Ten rodzaj neonów jest też dużo bardziej elastyczny, można jest dowolnie wyginać, ciąć i kształtować, realizując za ich pomocą nawet skomplikowane, złożone projekty.

Neony LED są zbudowane z elementów świetlnych, kabli oraz zasilacza, dopasowanego do ich wielkości oraz ilości elementów, z których się składają. Większe neony wymagają również odpowiedniej bazy, która zagwarantuje stabilność. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu tworzywa sztuczne, np. przezroczystą pleksi – tak jak w przypadku widocznego na zdjęciu neonu w kształcie jednorożca, który przygotowaliśmy dla restauracji Mniam Amore.

neon na ścianę, neony na ścianę, neon w kształcie jednorożca, różowy neon, neony na zamówienie, neony reklamowe, neony produkcja
neon reklamowy, szyld, neony szyld, szyld na jarmark świąteczny, neonowy napis, neon napisy, neon z logo

Szerokie zastosowanie...

Neon z logo firmy można umieścić na recepcji albo w witrynie sklepowej, żeby urozmaicić wystrój i zaciekawić potencjalnych klientów. Światła neonów tworzą wyjątkowy klimat, dlatego świetnie sprawdzą się w kawiarniach, klubach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest przyjemna atmosfera. Dzięki temu, że układają się w dowolne kształty i przybierają różne kolory, to z łatwością można dopasować je do wnętrza lokalu. Neony są też doskonałym nośnikiem reklamy, bo przyciągają wzrok, a co za tym idzie, ludzi. Idealnie nadają się na różnego rodzaju stoiska, np. na targach, czy jarmarkach świątecznych.

Więcej zdjęć...

neony, neony na ścianę, neony na zamówienie, neony napisy, neony produkcja, neony reklamowe, neony festiwalowe, neon, neon na ścianę, neon na zamówienie, neon reklamowy, neonowe logo, neon z logo firmy, neonowe napisy, neonowe napisy na ścianę
neon w kształcie jednorożca, różowy neon, neon na ścianę, neony na ścianę, neony reklamowe, neony z logo
neon na jarmark, szyld reklamowy, neon reklamowy, neony napisy, neonowe napisy na ścianę, neony na zamówienie
logo anc starelogo anc

Kontakt…

ANC Anna Chowańska
Olszyna
ul. Południowa 53
63-500 Ostrzeszów

Czynne :
Pon. – Pt. 8.00-16.00
NIP 514-020-37-11

  • tel. 62 594 04 85

  • biuro@anc.com.pl

  • fb.com/DrukarniaANC/