Project Description

Drewniane rakietki padel...

rakietki nagrody padle padel drewniane nagrody zawody nagrody padel tenis
projektowanie statuetek dla klubu sportowego komputerowe projektowanie

Projekt...

W ANC znamy się na kompleksowej obsłudze. Dlatego przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji. Rozpoczniemy od przełożenia pomysłu, który pojawił się w Twojej głowie na gotowy projekt. Nietuzinkowe, wymagające projekty to nasz konik, dlatego podejmujemy się tych, których inni odmówili. To zasługa naszego wieloletniego doświadczenia i bogatego parku maszyn. Tym razem wykonaliśmy metodą druku UV na drewnie nagrody na turniej klubowy Padel Heroes.

Realizacja...

Po zakończeniu etapu projektowania, przeszliśmy do wycinania. Wykonaliśmy 24 rakietki z 12-milimetrowej sklejki brzozowej i wyfrezowaliśmy je za pomocą frezarki CNC. Warto podkreślić, że jesteśmy w stanie wykonać również dużo większe elementy, nie ogranicza nas też rodzaj materiału. Możemy obrobić tworzywa takie jak pleksi, dibond, PCV, hips, tektura i wiele innych.

wycinanie w drewnie cnc rakietek padel
druk uv drewnianych rakietek na zawody padel

Druk...

Ostatnim etapem był druk UV na drewnie. Przy użyciu plotera UV jesteśmy w stanie zadrukować dowolną płaską powierzchnię o rozmiarze nawet 250×125 cm, a dzięki zastosowaniu białego poddruku uzyskujemy intensywne kolory nawet na ciemnych podłożach. Prosto z drukarki gotowe paletki z logiem, miejscem i kategorią trafiły prosto do rąk dumnych zwycięzców turnieju.

Zadowoleni klienci...

Każdy zadowolony klient to nasz mały sukces, dlatego takie zdjęcia bardzo nas cieszą. Jeżeli ty również masz nieszablonowy pomysł i szukasz miejsca, które zrealizuje go dokładnie od początku do końca, kompleksowo, to koniecznie się z nami skontaktuj!

statuetki nagrody puchar zawody padel

Więcej zdjęć...

rakietka drewniana padel
rakietka drewniana padel
nagroda główna w turnieju padel
nagroda główna w turnieju padel
nagroda główna w turnieju padel
padel heroes zwyciezcy konkursu turnieju padel
logo anc starelogo anc

Kontakt…

ANC Anna Chowańska
Olszyna
ul. Południowa 53
63-500 Ostrzeszów

Czynne :
Pon. – Pt. 8.00-16.00
NIP 514-020-37-11

  • tel. 62 594 04 85

  • biuro@anc.com.pl

  • fb.com/DrukarniaANC/