Project Description

Stoisko targowe...

stoisko targowe lada targowa trybunka targi stojak na ulotki A4 druk uv identyfikacja wizualna reklama rollup stand stoisko promocyjne ścianka wystawowa
stojak na ulotki A4 stojak na ulotki targi stoisko targowe stoisko reklamowe próbki tablica pcv tablica z próbkami grawer grawer na drewnie druk uv

Co jest ważne...

Chyba wszyscy zgodzimy się, że udział w targach branżowych jest bardzo ważny. Pozwala przede wszystkim być na bieżąco z nowymi trendami i innowacjami w danej dziedzinie. Pokazywanie się na takich wydarzeniach ułatwia też nawiązywanie kontaktów z innymi firmami i ludźmi pracującymi w branży. Wystawcy na stoiskach mają okazję pokazać swoje produkty i umożliwić ich przetestowanie.

Projekt...

Jednak, żeby wziąć udział w targach, to trzeba takowe stoisko posiadać. Standardowo nasza rola zaczyna się od przełożenia pomysłów, które urodziły się w głowach klientów, na gotowe projekty graficzne. Już niejednokrotnie mieliśmy okazję przygotowywać firmy na różne wydarzenia. Tym razem wykonaliśmy stoisko targowe dla https://madrona.pl/, dystrybutora środków do pielęgnacji i ochrony drewna brytyjskiej marki Fiddes & Sons.

stojak na ulotki stojak na ulotki A4 targi stoisko targowe reklama projekt graficzny grawer na drewnie grawer druk uv trybunka

Druk...

Centralnym elementem stoiska targowego była oczywiście trybunka reklamowa z dużym, widocznym logiem, które wydrukowaliśmy. Metodą druku UV zrobiliśmy też duży próbnik bejc nitro-olejowych. Do płyty PCV przytwierdziliśmy kawałki drewna pokryte wybranymi produktami. Dodatkowo wszystkie deseczki miały wygrawerowaną nazwę nałożonego na nie preparatu. Grawer na drewnie udało nam się zrobić za pomocą plotera laserowego. Tą samą techniką był wykonany też stojak na ulotki.

Przygotowanie...

Skończenie tej realizacji wymagało od nas kompleksowego podejścia i zaangażowania kilku maszyn, po to, żeby każdy element był wykonany precyzyjnie i z dbałością o najmniejszy szczegół. Co warto podkreślić, wszystko zostało u nas zmontowane i przygotowane – lada reklamowa, stojak na ulotki, tablica z próbkami – tak, by mogło trafić prosto na stoisko targowe.

Cieszymy się, że możemy przygotowywać naszych klientów na ważne dla nich wydarzenia i w ten sposób dokładać swoją cegiełkę do rozwoju ich biznesów. Potrzebujesz materiałów reklamowych? A może dopiero zaczynasz i chcesz, żebyśmy stworzyli dla Ciebie całą identyfikację wizualną Twojej marki? Skontaktuj się z nami!

logo anc starelogo anc

Kontakt…

ANC Anna Chowańska
Olszyna
ul. Południowa 53
63-500 Ostrzeszów

Czynne :
Pon. – Pt. 8.00-16.00
NIP 514-020-37-11

  • tel. 62 594 04 85

  • biuro@anc.com.pl

  • fb.com/DrukarniaANC/